| dayzy a întrebat:

Cat costa sa faci avort?

Răspuns Câştigător
| rita a răspuns:

Http://www.mariestopes.ro/

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te referi la bani, depinde in functie de oras, de medic, de saptamana de sarcina. Trebuie sa intrebi la medicul tau ginecolog.
Daca intrebi de morala: costa toata morala. Stii, din clipa in care ramane insarcinata, orice femeie e mamica. Ea alege daca e mamica unui bebelus viu sau mamica unui bebelus mort.

eileen
| eileen a răspuns:

Costa o viata de om.

| mikiscence a răspuns:

Costa putin in bani dar costa foarte mult pentru constiinta...nu numai ca e pacat... dar vei avea remuscari!

| jani a răspuns:

Mai bine...intreaba cat te costa... o masura de protectie...sa nu ajungi la... AVORT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult 3 milioane la un cabinet particular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai condamnati femeile care avorteaza de exemplu eu sunt nevoita pentru.ca am facut vaccinul antigripal ah1n1 si sunt riscuri mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi bani costa un avort?