| SunInDecember a întrebat:

Cat de bine te simti daca scoti pe cineva cunoscut de la prieteni de pe Facebook? laughing
Ma stiu cu o fata de ceva timp si acum o saptamana i-am dat din greseala mesaj cu un emoticon si dupa i-am spus ca am gresit(a zis ca e ok), dar am zis sa o intreb cum o mai duce daca tot am bagat-o in seama si n-a mai raspuns... M-am trezit ca m-a scos de la prieteni, ce naiba? laughing)

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil atunci a constientizat ca te are in lista de prieteni si nu ati vorbit niciodata, deci nu i se parea interesant sa inceapa o conversatie cu tine. Depinde si ce emoticon i-ai trimis, poate ca nu te-a crezut ca a fost din greseala. happy

| SunInDecember explică (pentru IsabelaIssa):

Ne stim, am iesit de cateva ori vara asta cu mai multi prieteni...
Emoticonul e astawinking, nu e mare lucru.

Da, ma cam gandesc ca poate sa creada ca asa am vrut sa o abordez... O sa ma vad zilele astea cu ea sigur, ce sa-i spun? Ca doar n-o s-o intreb de ce m-a scos de la prieteni, nu stiu cum sa aduc vorba de asta.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru SunInDecember):

De ce sa nu o intrebi? Intreab-o razand, in gluma se zic adevarurile.winking Nu-ti face un scenariu dinainte cu ce sa vorbesti cu ea, lasa sa iti vina inspiratia atunci pe moment.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Poate ai deranjat-o, poate nu ii place persoana ta si nu vrea sa aiba de-a face cu tine. Stii cum sunt fetele astea :-))

| NyctophobicGhost a răspuns:

Nu-i spune nimic.E posibil sa te traga intr-o discutie lipsita de fairplay si sa-ti mai spuna: "vai dar te oftici de la un simplu delete, unora le-am zis ca vor fi si tatici si nu s-au ofticat, yea la 10 prieteni ca nu mai eram sigura...si tu!?"
Stii, afli si chestii noi care te vor pune pe ganduri.Nu-i spune nic, arata ca nu esti afectat.
Daca vrei totusi sa plangi, te poti scuza pana la baie.Totusi, e un delete, na.
Ii dadeam foc la casa, nu stiu cum as fi rectionat. rolling eyes

| Andrei277 a răspuns:

Poate considera ca o deranjai, deci. te-a scos ))