| 1Q a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un rasluns mai ales de la fete ca incep sa cred ca nu le mai inteleg femeile deloc, deci acum cateva luni am cunoscut o fata care mi-a dat de inteles ca ma place mi-a spus ca ne potrivim ca sunt sexy si am petrecut timp impreuna ca prieteni pana mi-am facut curaj sa o intreb daca vrea sa fim impreuna unde a raspuns nu acum as vrea sa stiu unde am gresit sau care este faza

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Erai in freindzone

| Peridava a răspuns:

Diferenta intre baieti si fete, lucrul pentru care nici unul nu-l intelege pe celalalt, este ca baietii se gindesc din start (si mereu) numai la sex, iar fetele vor sa fie curtate, iubite (nu prin sex!), protejate, rasfatate.