| Florenta16 a întrebat:

Cat de dureros este primul act sexual?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Primul act sexual nu ar trebui sa existe pentru fete deoarece ar trebui sa i se spuna altfel, adica Prima Noapte de Dragoste.Una e sa faci Dragoste cu persoana Iubita -se simte diferit si e foarte Romantic, iar durerea aia care nu e chair asa de mare cum se spune practic nu o sa ii dai importanta.In ceea ce priveste prima partida de sex, oricat preludiu ai face nu ai cum sa treci si sa nu te gandesti la ea.Cel mai indicat pentru fete la Dezverginare e sa o faca undeva intr-o atmosfera Romantica si cu un Baiat care le Iubeste.Pana la urma o sa tii minte asta mult timp si ar fi Bine sa iti oferi ceea ce ai unui baiat care merita asta si te Iubeste.

3 răspunsuri:
| ONE123456789 a răspuns:

Depinde. Poate fi super frumos sau poate durea. Daca o faci cu persoana iubita nu doare asa tare si simti multa placere dar daca o faci doar asa simti durere. De durut oricum doare. Bafta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ONE123456789):

Asta e din melodia lui Ken Lazlo? (Numele tău pe TPU)

| MoxiMonny a răspuns:

Depinde de multe lucruri....de persoanam de mărime, de frică