| Ralf1971 a întrebat:

Cat de importanta, este potenta si marimea penisului, intr-o relatie de cuplu.

Răspuns Câştigător
| DarkCrina a răspuns:

Cam 100%. sau sunt eu superficiala

15 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Depinde de cuplu. Nu e o chestie fixa si batuta-n cuie. Toate conteaza intr-o masura mai mare sau mai mica.

| Jessica007 a răspuns:

Nu stiu daca marimea penisului conteaza chiar asa dar potenta da.Sunt cupluri care s-au dezbinat din cauza impotentei.Asa ca, multa sanatate tuturor!

| RAY a răspuns:

Majoritatea divorturilor in usa sunt ca ea castiga mai mult ca el nu ca el are un penis mic, poate in unele cazuri dar nu in toate

| 6684464 a răspuns:

Variaza intre 20% si 80%.

| Sylvester08 a răspuns:

Nu depinde cat de mare o are, ci cum o foloseste laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului poate avea doar uneori o importanta covarsitoare si doar in anumite cazuri aceasta putand fi de o importanta relativa chiar subiectiva, insa potenta este cea care determina virilitatea, cea care exprima barbatia plina de forta si vigoarea plina de energie a unui barbat. Decat mare si bleaga mai bine lipsa. happy

| peperonies a răspuns:

Foarte.

| Roxxy95 a răspuns:

Depinde de result calitatilor sau defectelor pe care le are tipul.

| LoveSleep a răspuns (pentru DarkCrina):

Nu ești superficială.
O tip cu un răspuns de genul, se numește altcumva. Doar ca, n-avem voie să zicem aici și oricum ar apărea cu *.

Voiam doar să te ajut să te lămurești.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte importanta.

| mihai69 a răspuns:

Problema nu a cea pe care o crezi tu, ci compatibilitatea. Degeaba o am eu mare, tare și vioaie dacă iubita mea vrea sex doar odată pe lună, în poziția misionarului și cu becu' stins.
Capisci?

| Ralf1971 explică (pentru DarkCrina):

Eu sunt convins ca potenta este cea mai importanta, apoi dimensiunile penisului si marimea vaginului.

| Ralf1971 explică (pentru DarkCrina):

Sunt de acord cu tine si am parerea ca ambele potenta si marimea sunt la fel de importante pentru ca o femeie sa fie satisfacuta. Cunosc barbati care au fost parasiti de sotii sau prietene din cauza potentei si marimi penisului. Cei ce spun altfe ori sunt ignoranti, ori sunt neinformati.

| Ralf1971 explică (pentru RAY):

Degeaba castiga mult, daca este impotent si/sau are penisul mic. Nu sti proverbul ca pentru o femeie este bine sa ai banii generalului si penisul soldatului.

| Ralf1971 explică (pentru Roxxy95):

Tu poti sa traiesti fara sex?