| alexu95 a întrebat:

Intrebare special pentru fete credeti ca este asa importanta marimea penisului intr-o relatie happy daca ati tine fooarte mult la cel baiat. sincer ew am 16 ani si sunt cam complexat de marime are doar 13cm happy VREAU RASPUNSUri sincere nu la caterincca

Răspuns Câştigător
| spaima1aricilor a răspuns:

la ce bun te-ar interesa parerea fetelor? bun la pat nu inseamna sa o ai mare. o poti avea mare dar sa tina putin. este important cum te desfasori in pat cu o fata, o poti avea mai mica dar sa rezisti in ring ore in sir. conteaza cum atingi o femeie, ce-i spui, cum ii spui etc. un amant deosebit poate aduce o femeie la orgasm d\fara o penetreze, numai sa o atinga. asa ca tinere mascul lasa dracului complexele si intrebarile de genul asta care denota nesiguranta. barbatia incepe din momentul in care te impaci cu tine insuti si te folosesti de ce ti-a dat natura.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inainte sa-ti raspund la intrebare, afla ca marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm.
In alta ordine de idei, cand este vorba despre sex, nu lungimea sau grosimea conteaza asa de mult, cat ce fel de persoana este proprietarul penisului,cat de bine stie sa-l foloseasca si ce fel de relatie au cei doi.
Cu alte cuvinte,iubeste sincer, fii tandru si generos, foloseste-ti atat mintea cat si sufletul si greu vei fi parasit vreodata!

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Chiar nu conteaza.
Daca vrei o relatie serioasa fetele o sa caute in alta parte, nu in pantaloni happy

| tenutza a răspuns:

Nu conteaza dacastii sa o folosestihappy

| AlexSasan a răspuns:

Bai Alexe,sa stii ca nu conteaza marimea,ci pasiunea pe care o pui,poti sa o saruti pe fata pe gat,la ureche sa ii suflii si sa ii soptesti ca o vrei, se excita foarte repede, cat despre marime...chinezii marimea medie la penis e de 13/14 cm...Deci raspuns final: Nu este importanta marimea! happy

| amyamy a răspuns:

Pai daca il iubesti ce conteaza marimea? si cum spune "spaima aricilor" important e sa stii ce sa faci in pat! si tu ai doar 16 ani, oooo cat mai ai pana la 20 poate o sa te plangi ca e prea marewinking

| Sbell a răspuns:

Pai daca ti la un baiat cu siguranta nu conteaza marimea penisului.adica pentru mine nu conteaza din punctul meu de vedere!happy
Sper ca te' am ajutat cu ceva!:*