| luce20022 a întrebat:

De ce e asa importanta marimea penisului?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca acesta intrebare este apanajul pustanilor care habar nu au ce este sexul.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru a va simti amandoi bine cand faceti sex.

| SkyPilot a răspuns:

Conteaza daca este prea mic sau prea mare si acelasi lucru privind grosimea.
Este mai important sa stii cum sa-l folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, contează mai mult grosimea decât mărimea.
Știi, se spune ca acel punct G se afla la maxim 10 cm de intrare in vagin, deci cu un penis de 10 cm faci treava, evident daca știi sa l folosești.
Clar, grosimea contează mai mult, dar majoritatea fetelor vor prefera un penis macar de maxim 17-20 cm.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu 10, cam 5-8 happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Am spus maxim laughing
Sincer, eu auzisem ca se afla cam la circa 6 cm.
Dar pot spune ca la mine nu se afla deloc la 6 cmlaughing
Si da, cam asta e chestia...nu e bine sa fie nici prea mare sau gros dar nici prea mic sau subțire.
Cum am mai zis, contează câtuși de cat mai mult grosimea si sa aibă in jur de 16-18 cm, e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nu te lua dupa cei care iti spun ca marimea nu conteeaza ci cum o folosesti pentru ca un barbat dotat nu vorbeste despre penisul lui. Este important pentru ca arata mai bine penisul acele vene capul penisului etc. plus de ast apenisul drept este mai okay decat cel in forma de banana. Penisul tau se muleaza in vaginul fetei asa ca nu este o problema ''cat de adanca este fata sau cat de mare o ai''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E importanta marimea dar si grosimea.Un penis de 16-18 cm arata sigur mai bine decat unul de 13-14 cm.

| KLLO a răspuns:

Daca te iubeste cu Adevarat sta cu tine si daca ai un penis de 13 cm daca e panarama cu siguranta te paraseste asta inseamna ca nu tine la tine si nu merita sa investesti emotional in ea

| FloryA98 a răspuns:

Consider ca nu marimea este importanta, ci cum o folosesti :3. Prietenul meu o are de 22 cm si nu e ok.Defapt,uneori chiar am dureri din cauza penetrarii prea...deep. Deci nu e tocmai bine sa o ai neaparat mare :3