| teamleader a întrebat:

Pentru femei care credeti ca este mărimea ideală a penisului bărbatului cu care au o relaţie? De ce?

Răspuns Câştigător
| Dyalema a răspuns:

Depinde de femeie. Nu poți compara o femeie de 1, 50m cu una de 1, 90m. Sau una de 18 ani cu una de 40. Nu știu dacă m-am făcut înțeleasă... Însă mărimea ideală nu există, poate doar bărbatul ideal pentru fiecare

| teamleader explică (pentru Dyalema):

Un mare adevar! Imi permit sa spun un mic raspuns la o alta intrebare. "Care este asemănarea dintre femei şi cafea?"
- Una bună te ţine treaz toată noaptea!

| Dyalema a răspuns (pentru teamleader):

Te-ai prins!

7 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Marimea variaza intre 12-17-20, depinde acum de genetic poti sa o ai si de 12 si de 20 daca pentru ea conteaza sa fi mai pasional activ sexual si toate cele nu conteaza marimea, conteaza foarte mult experienta, dar totusi cu un penis de 10 cm nu faci mare chestie

| teamleader explică (pentru Otto19):

" Marimea * continua sa fie un subiect tabu. Pentru ca multi sunt obsedati de acest lucru sau intocmit si clasamente pe tari ca si acesta publicat de DailyMail...
Congo - 18 cm
Ecuador - 17, 8
Ghana - 17, 3
Columbia - 17
Islanda - 16, 5
Italia - 15, 7
Africa de Sud - 15, 2
Suedia - 14, 9
Grecia - 14, 7
Germania - 14, 4
Noua Zeelandă - 13, 9
Marea Britanie - 13, 9
Canada - 13, 9
Spania - 13, 9
Franţa - 13, 4
Australia - 13, 2
Rusia - 13, 2
SUA - 12, 9
Irlanda - 12, 7
România - 12, 7
India - 10, 1
China - 10, 1
Thailanda - 10, 1
Coreea de Sud - 9, 6
Coreea de Nord - 9, 6 Sunt de acord cu ideile expuse de tine (reale si adevarate) dar as vrea sa vedem si parerea fetelor!

| Angeloxd a răspuns:

Între 17 și 20, peste 20 incepe sa doara

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

De la 15 cm in sus big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaspunsuriSerioase):

Ma pot oare considera avantajat? 20 cm cu 6.5 cm grosime? Eu cred ca sunt si alte multe lucruri ce trebuiesc luate in calcul legat de... "marimea ideala". De aceea eram curios... parerea fetelor.