| RAY a întrebat:

Cat de ipocriti pot fi si barbatii https://bit.ly/2TQdxfW
ala spune ca se masturbeaza dupa despartire, ipocriti toti neaga ca o fac, de ce sunt atat de ipocriti?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De prosti. Eu nu am negat niciodata ca o fac, ca e ceva normal, pana la urma e si o fantezie in sine neavand neaparat legatura ca ai sau nu partenera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți o fac da nu asa des ca unii.
Știu sentimentul și eu m-am simțit al dracu de tare când am văzut acel videoclip.

Viața de l@bajiu, toți fac haz de tine. Aia e. Se mai întâmplă.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am inteles de ce unii fac haz de asta, se intampla des, nu ca se mai intampla.

| iMihai98 a răspuns:

N-am inteles de ce te-ai atacat asa de rau, odata la mana Stand-Up Comedy Show numele canalului, ce dreacu te astepti sa vezi? era un numar de standup comedy, videoclipul ala (ce faci dupa o despartire) are peste 7 ani. Gandeste putin, cine ar spune ca da o laba trista dupa o despartire? chiar atat de mult te-a dus mintea sa intrebi? Stai linistit/a, barbatii se masturbeaza chiar si cand au prietena.

| RAY explică (pentru iMihai98):

Ipocrizia nu-mi place

| iMihai98 a răspuns (pentru RAY):

Si ce ai vrea sa zica? Da frate sunt un trist si ma masturbez pentru ca m-a parasit iubita? Nu toti au incredere in cei din jurul lor, asa ca ascund unele lucruri ca astea, pentru a nu se afla si pentru a nu se face de rusine.

| RAY explică (pentru iMihai98):

Dar cu toti o facem