| mydarkestdays a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru un baiat o fata care are cosuri? ca eu am cam multe si ma gandesc ca baietii nu ma abordeaza din cauza asta...

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Putin ii pasa unui baiat ca ai un cos... Insa la tine este deja pluralul, si daca mai sunt si evidente, cine stie, tot ce se poate...
Incearca sa folosesti o masca pentru cosuri, dar si pentru puncte negre, cauta pe google, sunt o multime de masti pe care ti le poti prepara acasa

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu cred ca conteaza prea mult daca il "loveste" dragostea nu mai conteaza nimic.
Stiu cum e sa ai o imperfectiune pe fata si sa te simti neatragatoare din cauza asta.Si eu am o problema la buze de 2 ani si ceva mi se usuca mereu si mi se fac bube, am incercat orice si nu`mi trece.deja nu mai suport sa ma dau cu nimic pe ele x_x si deci te inteleg si eu simt ca din cauza asta nu se apropie baietii de mine chiar daca asta nu e un defect prea "grav".las ca ne trece noua odata si odata! bafta!

| DarQueen a răspuns:

Hmm, iti recomand asta:
http://www.vichyconsult.ro/normaderm
Da rezultate 100%

| Dizz a răspuns:

Nuu. Stai calmă. Nu eşti singura care are coşuri. Şi sunt sigură de treaba asta happy. Aşa e pubertatea. Cât despre băieţi... Nu te stresa prea mult, vor venii singuri la tine :*. Poţi încerca diferite tratamente dacă chiar îţi doreşti -.-", dar poţi folosii şi fond de ten... Este alegerea ta happy. Sper că te-am putut ajuta. Take care :3.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Nu e vorba de baieti,e vorba sa te simti tu confortabila in pielea ta. Daca tu te consideri draguta, indiferent de cosuri sau stiu eu orice atceva, atunci chiar esti.Important e sa te simti tu frumoasa si apoi si restul.
Fiecare are cate un defect,nimeni nu e perfect.
Poti folosi Zynerit, pentru cosuri, te va ajuta!
pup!happy