| Dana157 a întrebat:

Daca o fata abordeaza un baiat, va fi considerata disperata?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si baietii pot sa para disperati abordand o fata daca o fac printr-o metoda care urla a disperare, gen ce faci de 5 ori pe zi si asa, la fel si cu fetele, daca stii sa te bagi ok in seama normal ca n-are de ce sa te creada disperata

| Bondarel99 a răspuns:

Nu neaparat dar de obicei cand o fata abordeaza un baiat, el are impresia ca poate sa o joace pe degete cum vrea.

| RAY a răspuns:

Nu,din contra esti de apreciat, nu ca toate printesele care vor totul pe tava

| RainmakerX a răspuns:

O sa fie considerata speciala.
Cel mai rau lucru care se poate intampla este sa fii refuzata asa cum sunt refuzati si baietii. Este un risc pe care ti-l asumi.

Gandeste-te ca exista si sansa sa iasa bine.

| devilshelp a răspuns:

Depinde de baiat. Daca stii ca e destul de increzut atunci ar putea sa inceapa sa faca baza ca il placi si chestii. Daca e un baiat normal, de treaba atunci nu va crede asta cu siguranta. Totusi incearca sa vorbesti cu el ceva timp pana sa te apuci sa ii zici ca il placi si chestii