| gsmsiauto a întrebat:

Doar pentru FETE!

Exista fete/femei carora chiar sa le placa sincer sa faca sex oral unui baiat/barbat? Adica... sincer si sa nu o faca doar pentru ca "ce mult ii place puiului meu" sau pentru ca "Doar in felu asta il incalzesti sa ti-o de-a bine"? Ma refer... Exista placere adevarata, sincera si neintaresata in a face sex oral unui baiat? Rog sinceritate. happy

P. s. si va rog fara texte de genul "ma excita cand ii provoc lui placere mare". Tind sa nu le cred.
multumesc.

7 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Da,sunt si fete care iubesc sa faca sex oral. Depinde unde le cauti. Cunosc o tipa careia ii place atat de tare sa faca sex oral, incat face oricui. Si din cauza asta, lumea a catalogat`o curva. Si, sincer, parerea mea e ca, chiar este. Pentru ca. atata timp cat ai un iubit stabil, poti sa faci ce doresti cu el. Si daca iti place sa faci sex oral, fa-i lui. Nu-i asa corect? tongue nu cred ca ar spune lumea despre cineva ca e curva sau `fata usoara` daca-i face sex oral iubitului. Bine, sunt si fete care refuza sa faca chestia asta. Pur si simplu, nu accepta idee.

| BeLLLLLa a răspuns:

Dap exista
:X:X:X
unele fete chiar se excita vazand ca iubitu ei moare de placere:X:X:X

| anaservic a răspuns:

Paiiiii...cam asta e adevarul.simti o mare satisfactie atunci cand vezi ca ii place atat de mult, asa ca incepe sa-ti faca si tie placere facandu-i asta.

| Iubeste a răspuns:

Unele fac chiar pentru bani! deci exista

| Iubeste a răspuns:

Eeee...unele fac si pentru bani si pentru a o suge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Iubeste: alea iubesc banii. nu sa o suga

| Ioanna1Kukie a răspuns:

Daa existaa[[ma numar printre ele love struck Le place senzatia. si se excita si ele cand vad fata iubitului care moare de placere!