| MartinAlabert a întrebat:

Cat de perfecta ar trebui sa fie o fata, ca un barbat sa faca primul pas?

Răspuns Câştigător
| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Buna.Perfectiunea nu exista. Fata trebuie sa fie perfecta doar in ochii celui care o iubeste.Atata timp cat barbatul face primul pas, inseamna ca perfectiunea fetei in ochii si in inima acelui barbat au atins cote maxime.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un barbat face primul pas cand i dai semne ca esti dispusa sa vb cu el,cu cat fata e mai frumoasa cu atat frica de esesc e mai mare de asta vorbim cu fete dragute ca alea frumoase vor barbati frumosi,depinde de fiecare baiat in parte, da repet primul pas il facem in functie de fizicul nostru, mentalitate, trecut, educatie etc

un barbat urat care a trecut prin multe dezamagiri nu va mai face nici un pas la fel si un barbat dezamagit

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuei sa fie perfecta deloc, trebuie doar ca acel barbat sa o placa si sa se simta atras de ea.
Pentru asta nu ai nevoie nici de frumusete si nici de cine stie ce caracteristici, oameni se indragostesc de noi, asa cum suntem, pentru ceea ce suntem, nu pentru fitele si impostazele pe care inceracam sa le imitam ca sa fim perfecte.

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie ca fata sa fie perfecta, nici nu se poate asa ceva. Baiatul sau barbatul face primul pas atunci cand fata ii place si el este capabil de acest prim pas.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Sunt total de acord cu MeGustaSiempreTu

| ClaviusLord09 a răspuns:

Sau cand masculul e in calduri si i-au lua foc pantalonii. Atunci se arunca asupra prazii ca un leu pe o gazela. laughing)