| Iuliana096 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie fata perfecta pentru voi si ce ar trebui sa faca ca sa fiti multumiti?

Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Draga Iuliana,
Incearca sa nu te mai framanti degeaba. Se spune ca o persoana nu va ajuge niciodata sa afle totul si atata timp cat sunt milioane de baieti/barbati pe lumea asta, atatea pareri vei avea.
Nu trebuie sa te gandesti tu cum ar trebui sa fie o fata si nu trebuie sa iti gaci tu griji pentru ce ar vrea baietii.
Ce e cel mai important e sa iti valorifici tu talentele, personalitatea si sa nu te neglijezi niciodata. Sa nu te gandesti ca numai tu trebuie sa faci ceva ca sa il multumesti pe baiatul ce il placi, dar el, la randul lui, trebuie sa te multumeasca pe tine. Fi-ti egali, nu te subaprecia niciodata si nu lasa pe nimeni sa te schimbe. Daca un baiat nu accepta ceea ce poti oferi si cine esti tu, nu te schimba. Pur si simplu nu te merita
Sper sa nu m-am abatut prea mult de la intrebarea ta tongue
Cauta sa afli ce vrea doar acea persoana pe care TU o iubesti si atat, dar nu uita sa te respecti si pe tine.
Ai grija de tine!
Eu iti doresc numai bine,
Dia

4 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Plm, daca stai sa te gandesti, majoritatea baietiilor tot se gandesc la bruneta cu ochii verzi love struck care sa fiu sincer daca stai bine si te gandesti are farmecul ei. Dar, daca nu dai de o bruneta cu ochii verzi, merge si o fata, frumusica, iubitoare, sincera si indrazneata love struck (eu as fi fericit cu conditiile de mai sus, dar niciodata nu vei gasi o fata care sa se incadreze in tabel...) Bafta si successs

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Simpla, educata si cu o inima mare.

Răspuns utilizator avertizat
| 90245438 a răspuns:

Ca sa fiu multumit ar trebui sa ma placa.Sa vad ca tine la mine. Daca vad ca nu merge pun punct relatiei. Sper ca te-am ajutat!