| AnonimaFaraSens a întrebat:

Cum ar trebui sa fie fata perfecta?
Ce ar trebui sa aiba?
Ce sa faca?
Cum sa se comporte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate incepeti?
Pai in primul rând sa lase jocurile prostesti, fara drame, sa fie cat mai femininã... nu e mare lucru

Sa fie o fata bunã, dar cand vine vorba de viata sexuala sa fie cea mai rea

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiecare barbat are propria sa filozofie in priivinta viziunii, imaginatie si a parerii personale pentru a putea considera si cataloga din toate punctele de vedere o fata/femeie si la o adica numai daca fata/femeia analizata, intruneste toate pretentiile solicitate, va putea acorda calificativul de ''femeie perfecta''. Bineinteles ca ''perfecta'' din punctul lui de vedere. big grin

| Pool77 a răspuns:

Nu exista.

| AnonimaFaraSens explică (pentru Pool77):

Crezi?

| Pool77 a răspuns (pentru AnonimaFaraSens):

Sunt sigur.
Nu exista om perfect. Tu te consideri perfect?

| AnonimaFaraSens explică (pentru Pool77):

Mda...nu nu ma consider perfecta...