| 111719 a întrebat:

Cat de tare doare o dezvirginare? mi-ar placea sa aud opinii din experienta proprie si nu articole de pe net! multumesc happy

Răspuns Câştigător
| vyde a răspuns:

Pe mine nu m-a durut...ma piscat putin la inceput dar n-a durat mult si simteam parca o placere. Dupa aceea ma pisca mai rau dar mi-a trecut repede. Apoi timp de aproximativ 1 sapt, o sapt jum ma pisca la inceput si la sfarsit dar nu foarte tare...crede-ma k nu e chiar asa rau cum ai auzit sau cum ti se pare:d mai ales ca dupa aceea placerea o sa fie mult mai marebig hug deci stai linistita k totul va fi bine nu e chiar asa de rau:*

10 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Nu te doare atat de tare incat sa mori din asta. Ar trebui sa nu te mai gandesti la durere si sa te bucuri de momentul in sine.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Depinde de persoana cu care o faci si cat de mult va avea grija sa nu te doara... dar nu e asa rau daca baga ''jucaria'' usor...winking nu trebuie sa te gandesti la durere cand o faci trebuie sa te gandesti la placere

| h3r a răspuns:

Doare.

| Oana92 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, dar nu se moare din asta. Folositi lubrifiant si prezervativ si o sa fie totul mai usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Doare destul de tare sa stii.
Stai linistita, nu-i o durere foarte mare.
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Depinde de himenul fiecaruia si de partener.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Totul depinde de persoana care te dezvirgineaza si de himenul tau.

| BlakeLively a răspuns:

Daca o faci cu persoana potrivita la timpul potrivit nu te doare. Inainte de actul sexual exista preludiul, acesta te va ajuta sa uiti de durere.

| KatherineSophia a răspuns:

Pai depinde de la persoana la persoana ..pe mine nu m-a durut aproape deloc abia am simtit o ft mica durere cateva secunde. nici sange nu mi-a curs :* a fost ok stai linistita poate ai si tu norocul meu laughing)
Te pup!

| alisiapretty a răspuns:

Pe mine m-a durut putin timp. Mi-a cur sange. Nu a fost o durere mare.