| nikolettta a întrebat:

Cat de tare o doare pe o fata care o face prima data?
Am auzit nu mai stiu unde o poveste cum ca el baga incetisor si de odata a bagat tare si ea a tipat c-a durut-o asa de tare.La voi cum a fost sau cum ati auzit.Cat mai multe rasp va rog. URGENT!

9 răspunsuri:
| monique a răspuns:

In primul rand... nu va grabiti. Daca el vrea si tu nu esti sigura, mai bine sa-i dai papucii, decat sa ai relatii intime cu el. Poate fi foarte urat actul sexual cu un obsedat. Apoi nu va grabiti, adica mai bine o luna doua doar va cunoasteti corpurile, anatomia. Ii explici ce si cum e pe la tine pe acolo etc. Apoi treaba vine de la sine, tu trebuie sa excitata (in traducere foarte umeda pe acolo in mod natural), si tu sa-l directionezi. Practic daca te lasa pe tine sa "conduci", si o sa aiba rabdare o sa alunece in interior fara sa se rupa nimic si fara sa doara. Altfel nu o sa fie placut, si o sa mai si stai cateva saptamani cu dezinfectant si unguente pe la zona feminina. In plus, daca nu vreti ceva serios, mai bine asteapta-ti alesul. Un barbat e mai bun la pat daca e topit dupa tine (indragostit lulea). Daca nu oricat ar fi de fain tipul tot badaran in pat ramane. Cat despre protectie, mai bine fara (plasticul in vagin e cancerigen, pilulele te dau peste cap la capitolul sanatate), dar asta numai cu un baiat care e sanatos si serios, total implicat in relatie.

| 202 a răspuns:

Io inca nu stiu cum e blushing
dar tare povestioara ta!
Doamne n.as vrea sa fiu si eu asa!

| jolie a răspuns:

Daca esti foarte excitata te doare putin acum depinde de experienta lui pe mine nu m-a durut tarewinking

| AnnUshcA a răspuns:

Pai intr-adevar doare dar nu asa de tare pe mine una doar atunci mo durut pe urma n-am avut treaba

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Fata asta depinde de experienta masculului.eu garantez tuturor virginloe ca eu pot sa le fac nici sa nu simta durerea.
asta depinde de el si de experienta lui sexuala

| anonim_5778 a răspuns:

Asta depinde de elasticitatea himenului.Cu cat se rupe mai greu cu atat doare mai tare, insa s-ar putea sa nu te doare aproape deloc decat sa simti ca o intepatura.BAfta!

| Cristina_7964 a răspuns:

Prietenul meu m-a luat usor, dar m-a durut destul de tare.
acum depinde si de organismul fiecareia.
el trebuie sa fie cat mai gentil, nu brutal si sa aiba grija de tine.
lubrifiantul sa nu lipseasca, usureaza munca si durerea.

vrei sa o faci pentru prima data?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ia incet si are rabdare cat sa te umezesti si tu macar, nu o sa te doara cat sa tipi. Doare cand te penetreaza prima oara, dar este suportabil, nu degeaba femeile sunt mai rezistente la durere ca barbatii happy daca incearca rapid, cum ai zis tu, probabil ca doare (eu nu am avut parte de asa ceva). Folositi niste prezervative extrelubrafiate sau poate incepe cu un oral.
Ca sa iti raspund la intrebare: pe o scara de la 1 la 10, la mine a fost cam de 6. Si s-ar putea sa nu te doara doar prima oara, si urmatoarele dati daca nu o faceti zilnic o sa mai simti disconfort la inceput happy