| secretgirl_8620 a întrebat:

Am 14 ani si am prieten de 16 ani...ieri am facut sex prima data cu el... a fost fantastic! cind a bagat-o prima data m-a durut fff tare si el a spus ca nu e nimic grav, dupa citeva minutea a trecut durerea.azi iar ma doare. crying( ce sa fac? dc ma doare?

8 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa o faci iar ca sa se largeasca, pana la 20 o sa fi galeata.bafta dar m-am saturat de copilasi ca tine.parca te aud peste o luna, doua ca esti gravida.

| MMadalina a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si spune-i sa te duca la ginecolog...winking
Baftawinking

| lavynika a răspuns:

Du-te la ginecolog!

| vssmm a răspuns:

Este normal ca la unele fete sa le doara a doua zi... pe prietena mea tot a durut-o dar ia trecut si nu a patit nimic.

| rebecutza15 a răspuns:

Pentru ca la varsta ta e periculos sa faci sex...Cred ca durerea este cauzata de ruperea himenului si bineinteles consulta cat mai repede un medic sau chiar pe mama ta.Nu ramane indiferenta e foarte periculos!

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Spune-i mamei cat mai repede si o s-ti treaca durerea happy
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspundul me e; mai fa o data si nu o sa te mai doara. Sincer iti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un medic ginecolog. Iti va spune ce trebuie sa faci. Cu siguranta nu este nimic grav :*.