| anonim_4396 a întrebat:

Cat la suta am sanse ca EL sa ma plkk:
1.mereu cand ma vede zambeste ( si se uita dupp mine... m-am intors si am pus-o pe o colega sa vada daca sa mai intoarce si so mai intors si se uita cu coada ochiului)
2.se mai uitau niste baieti, niste prieteni de ai lui dupp mine
3. mi-a pus piedica (da nu am cazut ca nu
o tinut picioru) si mi-a zambit
4.se uita mereu in ochii mei cum numa cativa care ma placeau o faceau
5.in fiecare pauza eu stau pe niste scari cu niste colege si el sta un pikk mai incolo si ne tot uitam unu la altul...
---eu il plkk
? Fundaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

70% nu e inca sigur ca vrea sa fie cu tine nu e pregatithappy.

| Banannie a răspuns:

70 %

| ramona90 a răspuns:

Buna,,ai mare sanse ca el sa te placa,,, daca nu te placea, dc sa se deranjeze sa se uite dupa tine.ecthappy oricum o sa faca el primul pas,, daca nu fa-l tu happytongue te kiss si bafta!

| adele24 a răspuns:

Mie imi e foarte clar ca te place happy. acum depinde numai de voi daca vreti sa faceti ceva din asta si sincer ar fi pacat sa nu.
PS: si eu sunt in aceeasi situatie. smug