| fluturasul a întrebat:

S-a demonstrat psihologic ca barbati gandesc cu 2 ani mai inapoi decat femeile. Ce credeti despre asta?

11 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Eu sunt de parere ca atat femeile cat si barbatii, pot avea un coeficient de inteligenta ridicat, intr'o egala masura!winking
Majoritatea barbatilor duc mai mult lipsa de bun simt decat de inteligenta!

| want2bMajestic a răspuns:

Cum mai vine si asta?rolling on the floorrolling on the floor

| want2bMajestic a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu acest lucru. poate va dezvoltati voi mai repede fizic, dar cu gandirea, nu prea credtongue

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Este foarte adevarat...cazuri reale si multeeee laughing
Foarte adevarata este si chestia asta: Femeile sunt de 2 ori mai multe decat barbatii...[cred eu ca de aceea fetele se bat pentru baieti, iar baietii sunt foarte norocosi pentru ca au de unde alege rolling on the floor]

| Bianca_4346 a răspuns:

Foarte adevarat.laughingam intalnit cazurilaughing

| andreimicutu a răspuns:

Din punct de vedere al logicii si al gandirii femeile nu o sa fie aproape nicidata la fel de bune ca barbatii. Si acum spun asta nu pentru ca sunt misogin ci pentru ca este adevarat. Si sa stiti ca nu sunteti nici infailibile...

| ganton a răspuns:

E adevarat mah. A demonstrat asta (psiholojik!) ma-sa intre doi camionagii turci. E adevarat, au dat pe CNN.

| fluturasul explică:

Adica femeile au o mentaliatate caracteristica varstei lor si barbati gandesc cu doi ani mai putin decat varsta lor

| aiam a răspuns:

Dacă crezi aşa, înseamnă că tu gîndeşti cu doi ani mai înapoi ca mine(ghici cîţi ani am)

beeeeeeeeeeeeeeeeee
ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha.

| anonim_2270 a răspuns:

E adevarat! :*