| Jhonny312 a întrebat:

Hey,TPU! Femeile de 50 de ani mai fac sex? Credeti ca ar accepta sa faca sex cu baieti de 19-20 de ani? Adica ma gandesc ca nu au mai avut parte de carne frageda pana acum.Voi ce credeti? Vreau pareri seriioase, poate chiar de la niste doamne mai in varsta.

18 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dar tu nu mai ai parte de "carne fragedă" că apelezi la persoane de peste cinzeci de ani?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sierra1):

Ehei, cate te poate invata una de 50 de ani, daca este "dama buna"!

| corbulalbrosu a răspuns:

Femeile sunt in stare sa intretina contacte sexuale pana in acel moment in care, stand culcate pe spate reusesc sa-si desfaca suficient de mult picioarele incat partenerul sa intre intre ele. big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De unde vine denumirea de curva? Din faptul ca sta cu picioaele desfacute mult timp, adica acestea fac un "V" cu curul.

| mihai69 a răspuns:

De ce credeți că există categoria MILF pe paginile „de specialitate"?!? Normal că fac, multe arată chiar mai bine ca unele de 20 de ani, iar ca experiență... să nu mai vorbim.
Dacă ar face-o cu unul de 19-20? Cred că nu. Poate cu unul peste 25-27, că nu are timp de pierdut cu toți „virginii".

| SG1995 a răspuns:

Well dacă știi cum să le iei da, deci în mare parte depinde de tine cum știi să comunici.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cred ca 8 din 10 ar accepta, ca se simt dorite de barbati tineri.

| HazelEyes77 a răspuns:

Da cred ca gasesti doritoare la aceasta varsta. De ce n ar face sex si la 40-50 de ani? Mai ales cu parteneri mai tineri.

| Dalmore a răspuns:

Gerontofil? laughing

| aumih16 a răspuns:

Pai! daca nu au cu cine! merge si cu astia! numai sa ii considere atractivi!

| benny7 a răspuns:

In ceea ce priveste femeile cu varsta cuprinsa intre 46 si 54 de ani, acestea se bucura intens de partidele de amor...

| benny7 a răspuns:

Găina bătrână face supa bună, femeile în vârstă au multă experienţă!*

| EcceHomo a răspuns:

Da,gândul că actul sexual durează 3 minute o excită la maxim.La experiența ei, nu sari de alea 3 minute, garantat.happy

| barosanu69 a răspuns:

Multi bolnavi pe aici. oare cum ti se scoala la o babă?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru barosanu69):

Daca nu esti descarcat sexual sau nu ai facut sex niciodata, se scoala. Apoi sunt barbati care sunt atrasi de femei mai in varsta.

| sofisis a răspuns (pentru barosanu69):

La 50 de ani NU sunt babe!