| CdeMetal a întrebat:

Buna seara, credeti ca e rau sa refuzati ca barbat toate femeile? Eu primesc avansuri dar inca ma gandesc la ea care a fost.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Dacă ești bărbat nu trebuie sa accepți tot ce pica, doar meltenii disperati fac asta.
Dar acum daca fata chiar e ok cu tine, te place și o placi și tu e păcat sa o refuzi pentru o relatie ce nu a mai mers.

| Dismally a răspuns:

Nu e rau sa refuzi daca nu iti doresti asta dar nici sa ramai blocat in fosta relatie nu e o idee buna deloc.

| gemeni6226 a răspuns:

Pe cuvintul meu nu stiu cum pot fi unele asa, cum nu au mindria lor de femeie asta pe de o parte pe de alta parte toate femeile pot avea citi barbati vor numai de ele depinde sa zica da.Si din atitea oferte nu exista sa nu-ti placa macar unul.Niciodata nu am cunoscut si nici nu inteleg femeile care nu asteapta sa fie abordate ele de barbati ci invers.Ca deja intr-un cuplu format imi place sa fac avansuri e altceva, dar deja suntem cuplu si imi permit sa-l chem la joaca sau sa fac eu primul pas -dar sa fac avans la un barbat strain exclus! sa fie el cel mai frumos sau mai destept sau mai bogat pe lume! Daca ma gindesc bine daca as ajunge vreodata sa fac avans cuiva (dar niciodata nu am ajuns si nu vreau sa ajung!-as avea un scop clar-sau sa-mi protejez familia de ceva rau sau sa ma razbun pentru ceva) -dar niciodata nu a fost si sper ca nici nu va fi cazul in veci.

| LordCristobal a răspuns:

Nu,daca nu iti place fata care iti face avansul nu e nimic rau.

| carevaescu a răspuns:

Depinde de scop. Dar in sine nu e nici rau nici bine.