| enigmatica a întrebat:

Cat poate rezista un baiat in timpul sexului?

17 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

30 min - 1 ora inseamna ca nu mai ai scula. Nu stiu ce aparat de masurat a timpului ai folosit, dar pentru necunoscatori a sta sculata timp de 30 de minute, inseamna ca risti sa ti se depuna cheag de sange pe penis. Iar la o ora deja risti sa nu ti se mai scoale niciodata. Si folosirea de accesorii pentru intarzierea ejacuarii risti... Sa ti bubuie coiele. Sper ca nu cumva sa nu fi inteles eu bine.

| RAY a răspuns (pentru Miauti):

O explicatie biologica foarte buna

| RAY a răspuns:

Te referi la penetrarea vaginala banuiesc nu?
pai 2, 3 minute pentru ejacularea vine rapid apoi vine somnul numai ti se scoala aparatul si esti obosit trebuie sa fii ceva sa mai poti dupa 2, 3 minute de asta o ora mi se pare ridicol cum zic uni cica eu o fac o ora da, da in ora aia ce faci?

| kar1GaNNN a răspuns:

2-3 minute

| stark47 a răspuns:

Mi-am facut e curand o prietena noua.in primele doua seri, sub 5 minute, deci eram dea dreptul frustrat pentru ca imi doaream demult sa fim impreuna...in a 3 seara, o ora si jumatate.deci nu poti sti niciodata.

| RAY a răspuns (pentru stark47):

Ai penetrato tu 1 ora si jumatate fi serios

| stark47 a răspuns (pentru RAY):

Chiar sunt, si iti spun ca in unele situatii pot mai mult.ca sa pricepi, aici nu ma cunoaste nimeni ca sa zici "ba ce se umfla si asta", nu as avea motive sa mint.insa ca si fapt divers iti spun ca am facut-o si mai mult de atat

| RAY a răspuns (pentru stark47):

Da sigur si eu am facut-o cu una de a iesit la pensie si eu tot faceam sex cu ea [pacat ca am murit ca nu apuca pensia fi serios dupa ejaculare esti mort

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Omul a zis ca a facut sex o ora si jumatate, nu ca a ejaculat de 7 ori in timpul asta, si da, poti face asta, in general pe masura ce devii mai experimentat stii cum, cat si ce sa faci pentru a nu ajunge la ejaculare decat cand vrei. Mai degraba riscul e ca dupa un timp sa obosesti fizic si sa iti scada erectia decat sa ejaculezi cand nu vrei.
Dar ca sa ii raspund si enigmaticei, poate rezista pana oboseste fizic datorita miscarilor pe care le face. Intr-adevar nu e valabil pentru toti, dar ma gandesc ca tu ai intrebat de maxim.
Deasta e bine sa ai un pic de conditie fizicahappy

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Man nu poti penetra 1 ora jumatatefi serios vreau sa vad asta cu ochii mei si voi crede

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Gandeste-te altfel, daca rezisti 15 minute, deja apoi e rutina, crezi ca daca in 15 minute nu ai ejaculat se mai schimba ceva apoi? Ca de fapt asta e mai greu sa ajungi la 10 minute, apoi totul e rutina.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu ejaculezi in 15 minute fi serios

| Salahadin73 a răspuns (pentru RAY):

Poţi,da' nu prea cred că aşa..."naturel".Am depaşit o ora folosind tramadol(un calmant destul de puternic) şi maraton.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Dacă ţine 2-3 minute, ai o problemă, iar dacă e vorba şi de un partener stabil, e clar o problemă. 2-3 minute, s-ar putea explica, doar cu un partener nou, foarte atrăgator, tu să nu ai prea mare experienţa, şi să plesneşti repede, în rest, în cazul partidelor constante cu aceeaşi persoană poţi duce destul de mult, nu vreau să estimez la modul general, că depinde cum ziceam de mai mulţi factori, oricum 10 minute în orice caz ar trebui să faci faţă. "Partida de sex" însă, are loc în reprize, şi nu îţi sugerez să preiei modelul lui ray, cu 2-3 minute sau cât te ţine şi apoi somn, că în cel mai bun caz te părăseşte, în cel mai rău, iţi mai face şi "reclamă". Dai cât poţi, mai bei ceva, te odihneşti, apoi o iei de la capăt, în medie în 15-20 de minute, depinde de fiecare, jucăria e gata iar, pentru încă câteva ture. Oricum, discuţia e lungă, dar deşi am zis că nu estimez, dacă e 7-10 minute cu pauză de 15-20, apoi încă 7-10 de 2-3 ori, eşti ok. În alea 15-20 poţi să mai faci şi altceva cu alte părţi ale corpului.

| Vektor a răspuns:

Eu il sustin pe stark47.

da te poate tine mult si depinde si de cat de excitat esti.
am patit sa o penetrez de 4-5 ori si pentru ca eram super excitat am scos afara penisul si am ejaculat fara sa-i fac nimic si mi se intampla sa rezist foarte mult din cauza preludiului, pentru ca eu sunt excitat cu mult inainte sa ne bagam in pat si in cazul asta fac sex pana imi zice ea stop si ma multumesc cu faptul ca ea e multumita si nu sufar de oute albastre happy

depinde mult si de partenera daca e mai stramta sau daca e mai larga. daca e frigida sau nu. cat de atragatoare este sau nu.

de obicei femeile care au un vagin mai stramt si destul de lubrefiat..mare noroc sa te tina mult partida de sex.

| andreimrm a răspuns:

Depinde de fiecare, de cat de bine isi controleaza emotiile, gandurile, de cat de relaxat e in timpul actului, se poate si o ora. poate mai mult...