| xtina a întrebat:

Cat timp a durat cel mai lung sarut al vostru?
Ia sa va vad!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sincer nici nu mai stiu, nu prea am tinut cont de timp, ci de intensitatea sarutului cat a fost de frumos si intens...important e sa saruti din suflet si pe pers iubita, ce frumos e sa simti atingerea celui pe care il iubesti...nu cred ca a durat prea mult saruturile mele, dar important e ca am pus dragoste si suflet pana si in saruturi si asta conteaza cu adevarat, iti doresc numai bine, sa iubesti si sa fi iubita...si saruturile sa fie cat mai lungi si romantice!kiss

29 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sarutul nu este o functie de timp!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu conteaza durata...conteaza s-o faci din suflet!

| viatadecacatt a răspuns:

Vreo jumatate de ora
day dreaming>

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pentru mine.cateva secunde].in realitate zeci de minutebig grin
! clipele frumoase par mult prea scurte, noroc cu ceasurilewinkinglaughingbig grinkisses.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Fara nici o vrajeala sau intentie sa mint aici pe virtual... 4 ore jumate, chiar a fost bineee bineee ca la gara unde urca si coboara

| buli a răspuns:

thinking numai stiu exact, dar din cate imi amintesc se plangeau prietenii ca am stat vreo 30 de minute, nici macar nu i-am bagat in seama laughing. Cam asa cred, eu numai tin cont de timp, daca imi place!

| pysi a răspuns:

Mooolt chiar foarte mult! ca tocmai si buzele ma dureau!(sa fiu sincerA in jurul la 2 ore, cei drept cu cite o pauza de citeva secunde

| Alexciordas a răspuns:

Io nu m-am sarutat inkstraight face

| Alexciordas a răspuns:

Dap cam asa laughing

| Alexciordas a răspuns:

Ai incercat sa-l doborirolling on the floorMoamaa ce te pricepilaughing sa dobori RECORDU?

| I.Love.Football a răspuns:

Nu stau niciodata cu ochii pe ceas in timp ce sarut. big grin Totusi exista unul pe care il tin minte pentru faptul ca era prima data cand ma sarutam cu acel baiat...si "pupicul" a durat 35 de minute.

| Verdunkleten a răspuns:

666 de ore

| criss86 a răspuns:

Peste 40 de minute laughing a doua zi aveam buza de sus umflatalaughing

| ZuuZaaA a răspuns:

Poi acum depinde...big grin cred ca fara intrerupere deloc deloc... vreo jumatate de ora... dar asa.cu pauze mici. ce pot sa zic... 2-3 ore.hee hee
si nu cred ca ai putea sa te saruti neintrerupt 1-2 ore.adica mi se pare absurd.practic ce sarut mai e ala.devine banal deja...plictisitor

| xtina explică:

Leguitoarea... da vreau...
Eu de abia sunt la inceput 10-20 minwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult... 1-2 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cumva vrei să intri în cartea recordurilor sau ce?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne vezi? Pai uita-tehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfuuu... pai de cand am intrat la el in casa... pe la 00:30 pana pe la 05:00 am facut probabil doua-trei pauze(de cateva minute...mai o vb... ceva... sh dupa aia again...love struck)...cu cat este mai lung cu atat mai placut...love strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intereseaza tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 ora 15 minute si 12 secunde a fost ceva miraculos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recordul pentru cel mai lung sarut este de 30 de ore :O ...Am incercat sa il dobor dar deja a devenit absurd dupa 30-40 de min. yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai lung sarut a fost nu exagerez 3 ore jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost de 40 minute. primul sarut nu se uita nici odata primul sarut este minunat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de prietena mea cel mai lung a fost cam 40 min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU cam o ora si 18 minute! Si a fost din suflet. O saptamana abia mai vorbeam si a doua zi

| alyishougeiusfyga a răspuns:

15 min.