| Abcfunny a întrebat:

Cat a durat cel mai lung sarut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ati inteles intrebarea lui @kidmileyz care se refera la cat a durat pentru voi cel mai lung sarut fara oprire. Nu cred ca s-a referit la relatie in sine pentru ca atunci poate la fel de bine sa raspunda o femeie sau barbat de pe acest site care e casatorit/a de 20 de ani sau mai mult si sa spuna ca a durat 20 de ani si o sa mai durezelaughing...Parca suntem la licitatie care da mai mult...de ce nu sunteti sinceritongue

24 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

4 luni, 3 saptamani si 2 zile.
Nici mai mult nici mai putin.

| Sara a răspuns:

Vreo 20 si ceva de minute :X cum am mai zis cineva, cu el pierd notiunea timpului, si ma topesc, nici nu are importanta durata ci intensitatea si ceea ce simti acolo love struck

| Frogie a răspuns:

Pierdusem notiunea timpului...de fapt ma pierdusem total...si ma pierd in continuare cand ma saruta... e ceva frumos...mai ales ca il iubesc...de fapt e si prima mea iubire...si ultima...

| Nastia a răspuns:

Vreo 3 minute,.

| Abcfunny explică:

Multumesc Tudor

| alexandra_1780 a răspuns:

Pt mine cel mai lung sarut a fost in jur de vreo 40 min. dar a fost un sarut foarte pasional

| Delisha a răspuns:

In jur de 30 de minute...insa au parut 3000 de ani:X:X:X
A fost primul baiat din viata mea. Dupa el nu am mai rezistat sa sarut pe nimeni continuu atat de mult.

| cutza a răspuns:

Sory dar nu prea ma uitam la ceas!happy laughing

| sexygirl a răspuns:

Primu meo sarut asa de long a fost cand nu prea mai aveam aer...fiind fte lipitzitongue...si a trebuit sa ne despartim buzule macar pentru un minut...

insa... dap/...are deptate sia CND SPONE K NU CONT CAT DE LUNG E...CI CE SIMTZI C ADV!

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o eternitate, dar probabil 30 de minute de eternitate pasionalabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca vreo 50 de ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca minte-am si spuneam 100 de ore mai... da pe mine castigator?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Placere Mileyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recordul actual, de 30 de ore, 59 de minute si 27 de secunde, a fost stabilit pe 5 decembrie 2001 de un cuplu din New Jersey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 10 minute nu am stat sa ma uit la ceas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 ora 3 minute si 42 de secunde a fost ceva special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 ore 59min. si 27 sec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine cel mai lung sarut a fost de 3 ore (in continuu). si cu toate ca mi s-au invinetit buzele, erau foarte fine.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmaciile suedeze au initiat o tentativa de doborare a recordului mondial pentru cel mai lung sarut, in cadrul unei campanii de informare privind igiena dentara. Recordul actual, de 30 de ore, 59 de minute si 27 de secunde, a fost stabilit pe 5 decembrie 2001 de un cuplu din New Jersey. Tentativa de stabilire a unui nou record va avea loc in Suedia pe 14 februarie, de Sfantul Valentin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai lung sarut din lume a fost realizat in 2005 si a durat 31 de ore 30 de minute si 30 de secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai lung sarut din lume a fost inregistrat in 11 iulie 2005 si a durat 31 de ore, 30 de minute si 30 de secunde.
Personajele sunt Sophia Severin in varsta de 23 de ani si James Belshaw in varsta de 26 de ani.
Cel mai lung sarut dintr-un film a ocupat cadrul pentru 3 minute si 5 secunde. Filmul se numeste You�re in the Army now si a fost realizat in anul 1941.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai lung sarut a durat 31 de ore, 30 de minute si 30 secunde!

| sads0ul a răspuns:

20 minute