| anonim_4396 a întrebat:

Cat a durat cel mai lung zbor al vostru, cu avionul?

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Eu 5 ore ca dup-aia m-a trezit tata din vis. Deci 5 ore am zburat in vis laughing Dar sa stii ca al meu gand zboara in continuuwhistling

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

4 ore cu escala, altfel mi se terminau banii prin aeroportlaughing

| JeSa a răspuns:

2 ore si ceva...numai ştiu acum, cu precizie, dar ceea ce îmi amintesc e, că am fost plăcut impresionată atât de compania voiajului cât şi de ţara străină, pe care am vizitat-o(Italia-Veneţia)!

| mihaa a răspuns:

Meii, nu mai stiu dar stiu ca am visat foarte frumos o data ca mergeam cu avionul dar, nu stiu cat am zburat(nu toti au norocul tau, ti-am mai zis ca esti un norocos)

| Anileda a răspuns:

3 30 tuuu?

| want2bMajestic a răspuns:

8 ore, dar cu escalawinking

| remusinho a răspuns:

3 ore, cu o scurta escala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maihaa -De data asta am avut ghinion! Dupa 20 de ore, de la Roma-Bangkok, cu o escala, Amsterdam, am stat si in aeroport la Bangkok, alte 48 de ore pana ni s-a acceptat viza si echipamentul. Iar la intoarcere vom face doar 36 de ore si 2 escale, Taipei si Los Angeles.
Deci 36 de ore, urmeaza, cel mai lung zbor cu avionul. Dar e frumos, sunt obisnuit si chiar imi place la nebunie viata in aeroporturi. Sunt atatea locuri minunate pe pamant.