| madalin094 a întrebat:

Stiu ca pare putin ciudata intrebarea dar cat a durat cel mai lung sarut al vostru ...de exemplu al meu a durat 5min...winking

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

laughing fain
sper sa faceti un nou recordtongue

15 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Oricum mai mult ca la tinewinking

si @delisha mie nu mi se pare deloc ireal.si la mine a fost pe aproapewinking

| cioko19 a răspuns:

Sincer.nu am cronometrat niciodata cel mai lung sarut. vreo 35 de secunde. chiar nu stiu thinking

| ViVi a răspuns:

laughing oooo
ai pus cronometru tongue
glumesc ......nu stiuthinking

| ViVi a răspuns:

Iar mi-ai dat fundita mersi
happy

| RetroX a răspuns:

20-30 min love struck

| roxy_5007 a răspuns:

Pai asi putea sa ma sarut 24 de ore dar cel mai lung 30 min ca m-a deranjat un prost

| ramy_5584 a răspuns:

Poi...cat are mel de la titanic?
4:37 min...ala cred ca a fost cel mai lung dar si cel mai romantic.:X:X:X

| alexuzha a răspuns:

Vro 10 minute ...cam asa

| antonelk a răspuns:

Pfff 1 ora jumate love struck pur si simplu imi erau amortite buzele si limba dar a fost frumos :X cu baiatu cu care sunt si acum :X:X

| madalin094 explică:

Da chiar am pus cronometru happy ei bine ma jucam nitel cu iubita mea si nu stiu ce nea venit sa ne cronometram 5 minute cand ne sarutam big grinhappy

| madalin094 explică:

Nphappy

| crisS a răspuns:

Woau niciodata nu m-am cronometrat dar cred ca nu am avut saruturi mai lungi de un 1 min. Poate incerc si eu pe viitor ceva mai lung laughing

| Delisha a răspuns:

Aproape 30 minhee hee.pare ireal, dar se poatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penala intrebare, penal raspuns rolling on the floor M-a muscat de limba si m-a tinut asa juma de ora... ar fi stat mai mult da salivam amindoi rolling on the floor Dreak, ce crezi ca am cronometrat vreodata? laughing

| lexy_3694 a răspuns:

Recordul meu 35+45 min, pare inposibil, dar e real!