| biancaandreea a întrebat:

Cat timp ati stat cel mai mult despartite/despartiti de iubitul. iubita voastra?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aproape 8 luni si era sa mor, ma gandeam ca poate am noroc si innebunesc.N-as mai suporta lucrul asta inca o data.M-a stors de puteri...

| noname4me a răspuns (pentru greece12):

Hei, te tin minte am mai vb p TPU si pe messenger da nu mai am idul tau.

| mgtow a răspuns:

Eu la relatiile din trecut niciodata nu m-am impacat, odata ce s-a pus punctul pe despartire asa a ramas, cel ce iarta sufera din nou.

| Izabelaisa a răspuns:

Despartiti in ce sens? Sa ma cert cu el pai 1 zi laughing! Iar la distanta 3 luni happy fara el sad! Dar trecem prin orice happy dupa doi ani suntem inca impreuna si ne iubim tongue! Tu?

| dulcykaLy a răspuns:

2 saptamani

| candygirl a răspuns:

La distanta 3 saptamani si despartiti 4 luni sad