| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des vorbiti cu iubitul/iubita voastra? cam cat de des va sunati...sau asa la ce interval de timp va cautati?happy

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Never.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vorbim la sfarsitul zilei, cate 10-30 de min, depinde!

Pentru noi a suna nu e un mod de a-ti demonstra dragostea! De fapt mi se pare militarie si multa gelozie la baza, plus un mare plictis si lipsa de facut lucruri importante cei care se suna tooot timpul!

Dar acum depinde de fiecare!

| Adorable a răspuns:

Vorbim pe mess si stam impreuna pe Metin, unde vorbim si mai des pe Private Message.

| NoChanceForUs a răspuns:

La un interval de 2 ore 14 minute si 55 de secunde si vorbim exact 1 ora si 2 minute!

| Ciprian a răspuns:

Foarte des.

| lola a răspuns:

Depindethinking Nu avem un interval sau cum am mai auzit "sa ma sune el acum ca eu am sunat ultima data"...Este zi cand vorbim de 15 ori si sunt zile cand vorbim de 2 ori.

| ShakeIt a răspuns:

De obicei el ma suna pe mine eu il intreb mai mult pe mess.
Eu am o regula a mea : fetele nu cauta baietii. tongue
daca tu insa vreisal suni eu zic sa-l suni asa in fiecare seara happy ii povestesti ce ai facut in ziua respectiva, mai vbiti voipe acolo ce mai vbiti si atat tongue niciodata nu lungi discutiawinking se va plictisi repede
fundabatting eyelashes:*

| Alina0491 a răspuns:

Ei... eu cu prietenul meu vorbeste zilnik in total aproximativ o ora la telefon plus in jur de 20 sms de unu, apoi ne si vedem cate 5 ore pe zi laughing nu e bine dar nah...

| Niros19 a răspuns:

Pai vorbim la scoala mereu o sun in fiecare zi si ies cu ea in fiecare wekeend

| corina10 a răspuns:

Trebuie neaparat sa va sunati? dar prin sms nu puteti sa vorbiti? dupa cum ai scris iubitul tau nu te suna prea des.asta poate sa insemne ca deja a aparut chiestia aceia,, mai zi si tu ceva,, si referitor la intrebarea ta nu trebuie sa faci un raport cum vorbeste fiecare la telefon cu iubitu/a...de obicei atunci cand te trezesti dupa ce iti faci treburile poti sa il suni(daca sti ca nu doarme si in caz ca nu te suna) iar dupa aia mai vb-ti prin sms. este frumos...si nici nu iti dai seama cand au trecut atata ore. iar daca problema ta adevarata este aceea ca iubitu tau nu te suna afla ca baietii vor acelasi lucru ca si noi:sa faci tu primul pas. si mai adauga si tu niste detalii concrete cu ceea ce te macina ca sa ne dam si noi seama

| TormentOfSins a răspuns:

Ce intrebare stupida! Atit de des pe cat se poate!

| Darkfable a răspuns:

Eu cu prietena mea vorbim minim 6 7 ore pe zi la telefon interval de nu stiu pentru ca dimineata este la scoala o sun cand iese de la scoala si vorbim cateodata pana la 1 2 noaptea motivul nu prea nu vedem fata in fata e o iubire la distanta.

| Anyshoara_9937 a răspuns:

Prekum invat la scoala in iinterval de 45 de min sau o ora jumate mai mult nu...vb destul de des el e la universitate dar eu la liceu

| Hollywood a răspuns:

Daca ai vedea cat mi-a venit factura la telefon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de des vorbim: 23/24. si suntem impreuna cam 7h pe zi.
la noi nu exista reguli gen: fetele nu suna baietii. ptc nu suntem copii de 12 ani :d