| Deny_9985 a întrebat:

Cat timp...maxim si minim... ati suferit din dragoste dupa o relatie?

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Maxim 2 ani si minim nici 2 zile! am uitat repede m trecut cu vederea(pentru ca eram cu el dar nu-l iubeam in schimb atunci cand am iubit greu am uitat...sau poate n-am uitat? nu cu siguranta inca n-am uitat dar nu ma sufar////

identitate
| identitate a răspuns:

Minim:2 h 37 minute 5 sec 7 sutimi
maxim:...ma duc sa ma uit la cronometru si revin cu raspunsul!tongue

| Rukhsandra a răspuns:

Inaca mai sufar dupa el crying(

| stresu a răspuns:

Bai oameni, ma speriati!
Ma rog, orice ar fi venele mele raman unde sunt.

soothe
| soothe a răspuns:

Intre o zi si un an

| Sara2 a răspuns:

6 ani maxim a fost singura relatie dupa care am suferit, mi-am taiat venele am ajuns in spital, am renuntat la scoala, am baut mult timp, nu mai vedeam viata fara el, si in prezernt il mai iubesc sad dar mi-am mai revenit putin 6 ani am fost praf credeau ai mei ca nu ma mai fac om

| marsy a răspuns:

Jum de an! Sint mulmumita ca a aparut atcineva in viata mea care ma iubeste si mi-a fost alaturi si AM UITATwinking

| babygyrl a răspuns:

O saptamana groaznica, de nervi si suparari, iar dupa aceea vreo luna. Cel mai mult... nu stiu sigur, cred ca 1-2 luni.

| Kry_9749 a răspuns:

Cateva luni... 2-3-4... straight face, depinde de cat de tare l-ai iubit

| kristinutza a răspuns:

Maxim 6 ani.
Minim-2 luni

| maduuuu a răspuns:

Minim:1 ora
maxim:1 an si cevabig grin

| Anna_5295 a răspuns:

Maxim 2 ani-minim 4 luni...big grin

| bebebita a răspuns:

Maxim 2 ani 4 luni minim 9 luni

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Maxim-7-8 lunisad.
Minim-delochee hee. Relatii de incercare in care nu mi'au placut respectiviilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand ne-am inpacat:X:X:X

| ..._4575 a răspuns:

7 luni...

| mimi_8381 a răspuns:

2 saptamana maxim dar au fost cele mai cumplite zile si nopti din viata mea...acum din nefericire trec iar prin asta crying si e la fel daca nu mai rau ...cu aceeiasi persoana sad

| dotea eu te iubesc... a răspuns:

Eu cred ca iubirea adevarata nu trebui sa dureze saptamini, luni, ani ci o vesnicie...