| secretttttttttttttt a întrebat:

Cat timp poate rezista un baiat de 17 ani si ceva aproape 18 sa faca sex cu o femeie de 29 de ani?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat il solicita ea.Fiind tanar ar trebui sa reziste multisor.

| Castorul a răspuns:

Aici deja nu conteaza daca ea are 29 sau 19. Conteaza de ce se intampla intre cei doi, cum il face ea sa se simta, ce pozitii incearca etc. Adica poate rezista la fel de mult cam ca si cu orice alta fata happy

| mihai69 a răspuns:

El ar sta și câțiva ani, da' ea sigur se plictisește repede - maximum o lună-două...

| Blamely a răspuns:

Depinde de persoană.

| th00d a răspuns:

Odata ce tia cerut sa faceti asta...cred ca vrea sa tina mult. dar asta depinde de baiat daca stie ce sa faca la prima "intalnire" deci...bafta