| ada a întrebat:

Cat timp poate rezista un barbat fara a face sex? Rog baietii sa imi ofere niste raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Poate rezista si un an, chiar si mai mult.Cred ca nu e cazul sa mai mentionez modalitatea "de rezerva" la care apeleaza cand vor sa fie satisfacuti...big grin

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sotul meu zice: cat vrea.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai primit deja esenta a ceea ce aveai nevoie! Fara sex, depinde de motive, circumstante si obisnuinta anterioara, dar mai greu, si mai grav e fara Dragoste cu cel iubit(a), pentru ca si asta intetine relatia, si o intareste, o reconfirma mereu, ca fiind valida, intelegi?! Fa dragoste si fii implinita si linistita!

| Sara a răspuns:

Am rezistat 6 luni. eram obisnuit cu femei, dar iubita mea este virgina si pntr k o iubesc nu o fortez. am zis rezistat, pntr k acum ne bucuram de sex oral.

eileen
| eileen a răspuns:

Daca esti obisnuit cu femei, nu rezisti mult pentru ca te-ai invatat prost; dar daca esti tot timpul ocupat si nu ai femeie... poti rezista, de ce nu? vointa sa ai.

| yami a răspuns:

Pana li se ofera alta ocaziehappy..nu refuza nimic, nu pierde nicio ocazie, asa ca...

| otypa a răspuns:

Depinde este care rezista si este care nu.

| ada explică:

Imi cer scuze, Annicka, nu am inteles ceea ce ai vrut sa imi spui. Poti sa mai faci o incercare?

| rhodococcus a răspuns:

100 de ani sau 1 minut ...sex poti sa faci si singur sau cu cineva (o relatie obiectuala ) dar dragoste poti sa faci numai impreuna cu cineva. Eu cred ca oamenii nu vor sa faca sex ci dragoste. Dupa ce faci sex esti satisfacut, dupa ce faci dragoste esi implinit. Eu zic ca actul fizic este manifestarea exterioara a ceea ce e in suflet, a atractiei dintre cele doua persoane. Animalele fac doar sex oamenii pot face si sex si dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de cat isi iubeste si respecta partenerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea si te iubeste va sta suficient cu siguranza totul e sa nu se gandeasca la ele pai in cel mai,, rau,, caz poate va plati una si asta eu o consider echivalentul unei masturbari pentru ca nu se pune suflet deloc e doar o descarcare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste te ast.cat este nevoie pana vei fi u pregatita...
daca sta cu tine doar pentru lucru ala nu te ast nici macar 2 luna...
. daca esti fata desteapta poti sa iti dai seama cand un baiat sta cu tine ca te iub si cand sta cu u pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic k depinde de la barbat la barbatwinking
daca intrebare ta face referire in mod subtil la dorintele partenerului tau
atunci gandeste-te bine inainte de a face acest pas.nu te lasa influentata.cami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat rezista la fel de mult timp ca o femeie, dar dupa un timp si barbatul si femeia isi va gasi descarcarea tensiunii sexuale in masturbare. Este ceva normal, organic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca un barbat normal ar trebui sa faca sex minim 1 la 3 zile altfel re o problema si sigur va cauta sa si-o rezolve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...mai mult de 3-4 zile fara ejaculare deja e mult. Fara sex poti rezista si mai mult. Cine cunoaste, intelege! happy

| andrey_6449 a răspuns:

Pah nu-s thinking sigur, dar daca ti cu adevarat la ea o poti astepta Si sunt o multime de metode thinking oh go on