| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp rezista iubitii/sotii vostri in pat?
Cat timp trebuie sa reziste un baiat pentru ca sotia/iubita sa fie multumita?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fiecare femeie e diferită... unora le place mai mult timp, altora le ajunge și mai puțin, contează mai mult ce faci în timpul ăla scurt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Timpul efectiv al fiecarei reprize sexuale trebuie sa coincida sau sa fie cel putin egal cu timpul necesar pentru ca femeia sa ajunga in starea de orgasm. Doar din acel momemt iti poti da si tu drumul. big grin

| NotNamed a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok dar femeia nu poate sa continue și dupa orgasm? Iar daca continua, mai poate avea?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Legat de ultima intrebare... depinde de fiecare sotie/iubita in parte, pentru ca perioada pana la orgasm este diferita de la persoana la persoana, iar dupa primul orgasm... exista sansa si dorinta de inca unul.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ia spune tu motane cat te tine?