| russiangirl_2817 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Care sunt cele mai frumoase si romantice cadouri primite de la iubitii/sotii vostri?

10 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Parfum[b. u]rosu
il inebuneste si pe mine l fel

| Farcas a răspuns:

Cadoul meu a fost ca l-am intalnit pe el care e si frumos si romantic big grin

| Anemona a răspuns:

Hmm.nu stiu... un simplu te iubesc face mai mult decat orice cdou. da unu spus din inima! sau sa vezi ca se straduieste sa faca ceva special pentru tine din inima.happyparerea mea

| Alina_9354 a răspuns:

Am primit multe cadouri dar cel mai frumos a fost un buchet mare de trandafiri:X 9 trandafiri rosii:X

| Corinne a răspuns:

Buna! in primul rand incep cu fostul iubithee hee care in timpul relatiei noastre nu prea imi oferea cadouri doar dupa ce am fost despartiti si acel cadou a fost un buchet imens de trandafiri rosii 25 la numar love struck a fost superb cred ca nu-l voi uita niciodata!
De la actualul prieten am primit foarte multe cadouri adica ii placea sa faca acest lucru, sa ma vada bucuroasa sa`mi vada reactia...De Craciun a venit la mine cu un buchet de trandafiri care mi i`a oferit cu atatea emotiihee hee stiind de ceva vreme ca nu a oferit nimanui vreo floare. mi-a parut bine si am fost oarecum mandra ca am fost prima, iar de atunci vine mai des cu flori depinde de ocazie.Atunci a fost un ges/cadou romantic sau cand mi-a oferit intr-o dimineata inainte de cursuri un lantisor cu o jumatate de inimioara pastrand el cealalta jumatate am fost uimita chair nu ma asteptatm la asa ceva din partea lui.
Fiecare gest sau cadou oferit de persoana iubita ii romantic ii felul lui daca sunt sentimente intre cei doi.love struck

| Inishor a răspuns:

Cel mai frumos cadou primit de la iubitul meu a fost acela in care am fost plecati la Sovata la un hotel de 4 stele, unde pot sa spun ca in prima seara am avut pregatit ceva spectaculos in camera, genul: petale de trandafiri, sampanie, o lenjerie de matase rosie happy m-am simtit foarte bine alaturi de el :X

| Okia a răspuns:

Cel mai romantic cadou, hmmm o vacanta in Paris de 3 zilehappy:X a fost romantic si am avut o multime de clipe pline de dragostebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prezervativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O kalatorie pe maldive si niste kopii geniali

| onutssaa a răspuns:

Nu cadourile conteaza intr-o relatiewinking! Daca el te iubeste si tu il iubesti, si va intelegeti perfect... Asta e tot ce conteaza! Cadourile este un mik ' + ' intr-o relatie! Este doar o mik atentie! hay bfta:*