| RAY a întrebat:

Cata incredere ati avut la inceput in persoana iubita? in prezent aveti maxima incredere in persoana iubita?

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Dupa ce ma despartisem dupa o relatie nereusita de 1 an jumatate, si cand am reinceput-o pe cea actuala, primele 6 luni nu aveam deloc incredere in el, nu eram sigura atat nici eu daca voiam sa incep ceva serios. Dupa ce inimile noastre au inceput sa simta ceva, mi-am deschis inima mai mult si in timp am capatat incredere 100% in el.

| Freya1 a răspuns:

Sti vorba cand te frigi cu ciorba sufli si in iaurt? Asa eu am avut incredere aproape 100% dar m-am razgandit intre timp.Acum nu am nici in mine

| HadesSs a răspuns (pentru Freya1):

Evident,poate iti propui ceva si nu reusesti sa te tii de cuvant laughing

| Freya1 a răspuns (pentru HadesSs):

Da corect laughing

| sofisis a răspuns:

98%. Nimanui nu acord mai mult niciodata happy Poate doar maica-mii ...in rest, niciodata 100%

| RAY explică (pentru sofisis):

Imi place cum gandesti

| HadesSs a răspuns:

Idem Sofisis, doar ca eu nu ii acord nici mamei incredere 100% in toate privintele laughing, daca ii zic un secret nu il poate tine pentru ea laughing

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Maica-mea da. :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu e bine sa ai maxima incredere in cineva.