Abh
| Abh a întrebat:

Cata nevoie aveti de dragoste ca sa va simtiti impliniti?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Non-stop am nevoie. Sunt "dependenta" de dragoste. N-as putea trai fara.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu imi suport amarul pe care il am nu exista cale ca cineva sa ma faca fericit sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are margini, nu se poate măsura sau condiționa.
O dragoste pură.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Just a hughee hee

| ionika17 a răspuns:

Sa fie langa mine fata care sa ma iubesca si sa o iubesc si cred ca as fi impliniTsad

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Uneori am nevoie de putina afectiune, de cele mai multe ori nu am nevoie de nimic emotional.

| pRiNcEsSa a răspuns:

Evident ca oricine are nevoie de dragoste si in cele mai mari cantitati, adica o dragoste infinita si totodata pura...