| ioneluka a întrebat:

Cate ai fi dispus/a sa acepti din partea persoanei iubite?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei ma supar foarte usor si nu accept prea multe. As putea ierta insa cu adevarat doar persoana pe care o vad ca ma iubeste sincer.

| Alisa a răspuns:

Totul, cu exceptia inselatului sau sa ma loveasca, lucrurile astea mi-ar rupe sufletul si ar pune capac la tot ce a fost!
Numai bine!

| nobody_9468 a răspuns:

In ex'a relatie am acceptat prea multestraight face. Jigniri si multe altele, dar acela era modul lui de a iubi, deloc finutlaughing, si stiu ca in ciuda a ceea ce facea el a tinut la minestraight face. Nu voi mai face atatea compromisuri never! Toata atentia se va concentra asupra baietilor bad, dar cu bun simt si cu o oarecare maturitatehappy.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| irina20 a răspuns:

As accepta, destule... dar cu timpul ma voi sictiri de atatea "greseli", si chiar daca as accepta, la un moment dat as renunta...

| IsabelaIssa a răspuns:

Am acceptat lucruri pe care multe fete nu le-ar accepta niciodata. Pentru iubire faci multe sacrificii, dar daca tot le faci asigura-te ca meritawinking

| Just a kid a răspuns:

Orice in afara de inselat si agresivitate sau jigniri...pana acum eram mult mai pretentioasa da pusa in fata faptului implinit i-am iertat multe frt multesad

| NinaY a răspuns:

Ei bine, as accepta multe, ceea ce si fac, dar nu il las totusi sa ma calce in picioare straight face Oricum, il iubesc si mi se pare de multe ori ca ii accept prea multe.:-

| Licurici_4986 a răspuns:

Multe... dar toate au o limita cateodata e bine sa mai lasi de la tine

| secret_2443 a răspuns:

Multe dar cu limita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dragoste, ca si in viata dealtfel, trebuie sa facem si compromisuri, dar nu pana intr-acolo, cat sa ne lasam calcati in picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi dispusa sa accept unele compromisuri, caci nimeni nu este perfect! Dar cum si rabdarea mea are o limita anumite chestii nu le accept sub nici o forma orice s-ar intampla! Dragostea e oarba, dar pana la un punct!
Nu as accepta in primul rand sa-si bata joc de dragostea mea si de principiile mele!

| Moldova a răspuns:

Toata dragostea ...sii increderea!