| Anonimic a întrebat:

Cate de mare trebuie sa o ai la 14 ani (fac 15 in octombrie)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa o ai cat o are si taticul tau, ca doar pe el il mostenesti.
Aici nu exista o anumita masura recoamndata pe fiecare varsta, fiindca masura penisului o mostenesti de la taticul tau biologic!
Pensiul isi inceteaza cresterea in jurul varsteid e 16 ani, asadar, mai ai rabdare pana implinesti 16 ani, vei vedea care este masura penisului pe care o vei avea intotdeauna.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înălțimea ta în cm împărțit la 10. Ai 1.40m: 14cm, ai 2m : 20cm.

Glumesc laughing

| Anonimic explică (pentru anonim_4396):

????

| Anonimic explică (pentru Anonimic):

Din greșeală

| Emilian65 a răspuns:

14-15 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 cm, nici mai mult nici mai putin

| LoveSleep a răspuns:

Baza ori inaltime supra 2.

| rapandula a răspuns:

Dublul varstei tale, in cazul tau 28cm.

| Meme10Meme a răspuns:

Eu o am de 16 cm.

| Anonimic explică (pentru Meme10Meme):

Bravo

| Iunicu a răspuns:

Dragule, cam ce dimensiune de vagin te-ar interesa?
Îți faci griji de pomană.
Dacă are măcar 5 cm și sta dreaptă, poți face fericita orice femeie.
Nu uita despre lucrurile pe care le caută doamnele.
Fi educat, curat, vesel, harnic...

| kneegrow a răspuns (pentru Violleta2022):

Cine te a mintit? Gena care determina marimea organului masculin provine de la mama, intereseaza te inainte sa vorbesti aiurea, am mai vazut ca raspunzi la intrebari care sunt pe langa cunostintele pe care le detii