| anonim_4396 a întrebat:

Nu o prea inteleg eu cum e cu sexul asta. Din cate stiu, un baiat in mod normal poate rezista cam 3 numere.Cat dureaza primul, al doilea si al treilea numar(la voi). Si dupa fiecare numar ejauleaza? Nu radeti, va rog.Multumesc

8 răspunsuri:
| J0hn a răspuns:

Cel mai practic in timpul preludiului sa ejaculeze... iarasi putin preludiu urmat de un contact sexual si tot asa acum depinde daca nu se masturbeaza o sa il tina mai mult daca se, mai putin. si depinde sa nu inceapa dupa o perioada sa te doara happy

| eluboy13 a răspuns:

6-15-30
Cam asa.
Imi place botul tau, apropo! laughing :*

| UbexFlo a răspuns (pentru eluboy13):

F*ck, ce i-ai zis-o rolling on the floor
Baiatul rezista at vrea el, vorba cuiva de mai jos si da cate numere il duce ****. E problema de fata ca multe din ele obosesc pana adorm dupa primul numar.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde acum de multe mai. daca baiatul nu a facut sex de mult poate ejacula si in timpul preludiului si dupa aia sa reziste 5 si dupa 10min. dar daca faci mai rar depinde de baiat de la 5 min la 2 ore depinde de baiat
app poate rezista si 4, acum nu stiu daca mai mult nu mi s-a intamplat dar cum alti rezista 40 de min prima oara alti pot de mai multe ori laughing soarta

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te plictisesti frate sa dai 40 de min la buci....Pe de-o parte e misto ca de la atata dat din bazin, faci abdomene fara sa-ti dai seama si sa vezi intr-o luna daca o tii tot asa, o sa ai niste patratele de lesina gagicata rolling on the floor

| IndiferentXD a răspuns:

1 numar = o ejaculare, poate dura cat vrea baiatul... iar intre ele e nevoie de pauza 20 min minim!

| RetardedRacoons a răspuns:

Un barbat poate rezista si mai mult, dar dupa a doua ejaculare deja se gandeste ca ar fi mult mai interesant sa joace o tabla cu baietii sau sa se uite la o emisiune culinara.

| Cosmotel a răspuns:

Pai daca face numai ale treaba normal ca oboseste si are nevoie de o mica pauza. mai treci si tu deasupra tongue