| ChrilDanut a întrebat:

"Un numar" reprezinta o ejaculare sau nr de pozitii sexuale. In mod normal la cate numere rezista?

9 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

1 nr o ejaculare

| VirusS97 a răspuns:

Ejacularea.

| Madayna a răspuns:

Un numar reprezinta o ejaculare. La cate numere rezista? Nu exista o regula, fiecare baiat cum poate si cat poate.

| Vi003 a răspuns:

Exista si numere rationale...

| Andrei258 a răspuns:

Un numar reprezinta o partida cu finalizare corpul omenesc la noi barbati rezista 3 partide /zi al femeilor nu are limitw depinde acum si de situatie poate dura si 1 2 minute pana la 2 3 ore o noapte frumoasa si numai bine

| SebastianCMT a răspuns:

Fiecare barbat rezita in felul lui. Depinde de varsta alimentatie, si mai multe. Dar in general 2-3 numere.

| Kirito21 a răspuns:

"Un numar" reprezinta un act sexual ajuns la finalitate (ejaculare). Referitor la cate "numere" poate rezista un barbat evident ca depinde de barbat, la fel cum si durata actului sexual depinde de la un barbat la altul.

| LoseControL a răspuns:

Expresia gen " Cate numere i`ai dat?" Se refera la numarul de ejaculari.

| the0whiskey0drinker a răspuns:

Reprezinta numarul de ejaculari intr-o poaitie straight face lol