| Andreea_1209 a întrebat:

Cate puncte trebuie sa ai ca sa te califici la urmatoarea faza (pe oras), macar pe locul 3 la olimpiada?

P. S. acum am dat la faza pe scoala si ma refer cat trebuie sa am sa ma calific la faza pe oras

P. S scuze categ.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există faza pe şcoală. Cel puţin nu în organizarea Ministerului.
E doar o lucrare dată astfel încât să selecteze cumva şcoala să nu se facă de râs. Atâta tot.
Dacă îţi vor spune că nu te-ai calificat, interesează-te unde se ţine faza locală (pe oraş) şi du-te oricum acolo căci te vor primi căci prima probă este cea locală.
Nu există faza pe şcoală!

| αndï a răspuns:

Astia vorbesc despre 10 000 de tipuri de perversiuni frigide si tu vi si ii intrebi de olimpiada? laughing
pai ce facem aici ori suntem porno ori nu mai suntem

| sunset a răspuns:

Depinde de rezultatele celorlalti. Din cate stiu, se ia primii x elevi, nu conteaza numarul de puncte.

| Maryse a răspuns:

100 de puncte si peste

| AloneQsFini a răspuns:

Din moment ce ai pus la categoria asta. olimpiada de sexologie? sincer, nu stiu`straight face

| Biutzuca a răspuns:

Plz nu mai imi aminti de cea mai groaznica zi din viata mea! crying