| Andreea_1209 a întrebat:

Cate puncte trebuie sa ai ca sa te califici la urmatoarea faza (pe oras), macar pe locul 3 la olimpiada?
P. S. acum am dat la faza pe scoala si ma refer cat trebuie sa am sa ma calific la faza pe oras

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Pai eu din cate stiu peste 7 la olimpiada la biologie asa a fost eu am luat 3, 90rolling on the floorm-am calificat inapoi la ora de biologie si la romana am luat 8, 50 unde m-am calificat la faza urmatoarebig grin

| SteffishoOr a răspuns:

Depinde ce note au ceilalti. oricum, ar trebui sa ai peste 9.

| moniii a răspuns:

Depinde de primulbig grin

| DjMariusFresh a răspuns:

Depinde de punctajul celorlanti
funda?