| Lary23 a întrebat:

Cateodata ma amuza foarte rau conceptiile baietilor si modul lor de a se arata cocosi.no offense, guys! tongue de ce nu recunosc ca le place la nebunieee sa faca sex oral fetelor? si de ce fetele sunt catalogate ca fiind tarfe daca o fac la randul lor? mie una, imi place sa fac, si ador sa primesc bineinteles, iubitului meu cu care am o relatie de 3 ani! el mi a marturisit ca ii place sa mi faca, dar ca nu ar recunoaste-o pentru ca. e baiat

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La fel mă pot şi eu plânge de mentalitatea fetelor care refuză să facă sex în general şi ţin omul enşpe mii de ani, recent am citit aici pe site de unul care a stat după ea 4 ani şi apoi tot el e naşpa că s-a trimis-o la plimbare că nu mai rezista.
Există mentalităţi cretinoide.
În general, bărbaţii sănătoşi la cap, nu-şi discută în detaliu viaţa sexuală cu nimeni, la fel şi femeile cu adevărat femei.
Oamenii în general scad în calitate. Dacă spui ca bărbat că-ţi place să-i faci sex oral partenerei eşti catalogat ca "sclav" iar dacă spui ca tipă eşti "ştoarfă".
Ăştia-s oamenii cu ăştia defilăm.
Şi-n plus, există destui şi destule care consideră că-i scârbos sau denigrant... nu poţi să te pui cu morile de vânt.
Eu personal consider sexul oral ceva foarte ok, în special în relaţiile de lungă durată.
La urma urmei, în război şi-n pat totul e permis.
Salut!

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Sti ...eu nu te-as numi tarfa daca mi-ai face sex oral.Totusi nu stiu daca mi-ar place sa fac sex oral, inca am 15 ani deci... Oricum si voi aveti stilul vostru de a va arata gaini, ca sa nu spun cocosihee hee. Deci gata cu lupta asta intre fete si baieti.

| Narfundo a răspuns:

Eu raman la parerea ca sunteti totusi prea sensibile si va suparati prea repede. Fara supararebig grin

| Lary23 explică:

Daca tu la 15 ani vorbesti asa.sunt curioasa pe la 24 laughing ai sa faci si tu dragule, sunt convinsa! asta, daca ai sa iubesti vreodata.cat despre "gainismul" fetelor, tot baietii le-au impus asemenea principii.de cand e lumea se stie ca daca o fata face asa ceva baiatului, ar putea fi catalogata drept "femeie usoara", si asta din cauza cui crezi? a veritabilului mascul, care, dau un exemplu, s-a despartit de ea si s-a laudat celorlalti masculi ca a primit si el ceva, ceva laughing deci, eu zic ca fetele sunt de inteleswinking

| Lary23 explică:

In fine, ce stiti voi? anonim esti prea micut\a.

| sonialore a răspuns:

Si eu mi-am pus aceeasi intrebare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tie si prietenului tau va place sa va pupati pe unde faceti pipi, sa aveti spor laughing dar asta nu inseamna ca tuturor ne place.