| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Este adevărat ca fetelor le place mult sexul oral dar nu recunosc asta? (aici ma refer ca fata să îi facă baiatului sex oral) Este adevărat ca le este rușine fetelor de ce vor spune ceilalți dacă fata recunoaște ca face sex oral?
Într-adevăr la 90% din fete le place sexul oral dar nu recunosc ăsta? Sau majoritatea fetelor este scârbă sa facă sex oral? Este vina băieților ca nu pot să țină un secret despre o fată ca ar face sex oral? Răspunsul sincere primeşte f undița.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu există un răspuns universal valabil.
Dacă unele declară faptul că le place, asta nu înseamnă implicit faptul că și altora le place.

| RAY a răspuns:

Dacă bărbați impotenți le fac curve, în România o femeie este sclava bărbatului, sa facă copii, curățenie în casa și mâncare și sa fie fidela soțului, dacă se exprima sexual e curva, dacă se vrea virgina e curva, dacă face sex dar nu cu tine e curva, pentru orice e curva, de asta unele vor străini

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Sexul oral e relativ ok, daca este un barbat ingrijit si curat, nu orice boschetar. Pe unele fete chiar le excita asta.

| Nick007e a răspuns:

Dacă băiatul este ok referitor la igienă, este tandru, iubitor, calm, și arată respect profund fata de fata, crede-mă că acea fata va dori să facă multe cu acel băiat nu doar oral. Dar tine de tine că băiat nu fi,, taran''

| gykacoy69 a răspuns:

Nevoia de sex oral poate insemna lipsa unei acadele, de aceea va recomand fetelor sa va luati acadele.winking