| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Cateodata mai sarut cu ochii deschisi.Cand sunt cu ochi deschisi mi se pare sarutul prea scarbos.De ce?

9 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Deoarece nu vezi ce ti se face.
am patit si eu asta si am decis sa nu mai tin niciodata ochii deschisilaughing

| Emma a răspuns:

laughing)
De asta nu mai auzisem
Am incercat odata si ne priveam in timp ce "lucram" si intr`adevar e mai ciudat, dar niciodata scarbos
Daca nu ti place inchide ochii data viitoarewinking
Pa!

| Dan a răspuns:

Atunci nu mai fa daca ti se pare scarbos.Noroc si lasa bancurile!

| bOse a răspuns:

Scarbos? de ce?

| Gigiku a răspuns:

Cei ce se saruta cu ochii inchisi pun pasiune in ce fac. Daca iti saruti prietenul cu ochii deschisi inseamna ca nu il iubesti happy

| username_8290 a răspuns:

Pentru ca nu ti la respectiva persoana. daca ai tine la el si ti-ar placea tipu`nu ti s`ar mai parea scarbos.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Inchide ochii si nu te mai concentra pe nimic, ci doar pe momentul in care saruti.Pa,pa.

| olgutza_3910 a răspuns:

Poate pentru ca nu-ti place persoana data, doar asta vad eu problema. O sa ii inchizi o sa vezi...la momentul potrivit

| Gianni a răspuns:

O sa te simti mai bine daca ii tii in chisi si te concentrezi doar la sarutwinking si pune pasiune in el ca si cum ar fi ultimulwinking