| KindKid17 a întrebat:

Cateva semne ca o fata stie ca o plac si ce sa fac?
FUNDA

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

1-Vb cu ea numai ca sa ii auzi glasu.
2-Te Interesezi de ce a facut si cum se simte.
3-Incearca sa o scoti la un Suc, sa iesi cu ea in Oras. Cumpara-i o Floare sau ceva care ei ii place si arata-i ca o vezi altfel.

| vegeta a răspuns:

Cel mai bine ii spui direct prin msj sau prin fb daca fata in fata iti va fi rusine astfel risti ca ea sa nu stie ca o iubesti si s-ar putea sa o pierzi ca ea sa intre intro rel cu altu

| Conficker a răspuns:

Da-l in ------------------ de facebook. Sa aveti iesiri comune, oriunde, nu conteaza, tu profita de iesirile astea. Sa stii ca n-ar trebui sa arati ca esti in limba dupa ea, indiferent ca e adevarat. La iesirile astea, cand prinzi momentul, vorbeste cu ea si doar cu ea, dar asta dupa cateva iesiri si zvonuri data de tine cum ca-ti place de ea. Nu te-nfige direct in buzele ei, mai urmeaza niste pasi, fetele vorbesc intre ele destul de mult, profita de asta.

| GameXD a răspuns:

Sa stai mai mult cu ea, vorbesti cu ea, sau mai simpu si mai usor ii zici pe facebook sau chiar in FATA!

Iti urez BAFTA!

Funda? :3