| imyourdestiny2 a întrebat:

Cateva sit`uri sau poze sfaturi cum sa saruti bine ajutor de prima data cand saruti?

2 răspunsuri:
| Dany20 a răspuns:

Nu este o carte care sa se potriveasca tuturor, si nici o metoda batuta in cuie. Nu trebuie sa stii sa saruti, vine pur si simplu de la sine. Cand apare momentul ala, mai mult te incurci daca iti faci un plan legat de chestia asta. E ca atunci cand ai o intalnire si te gandesti ce ai sa-i spui partenerului si odata ajunsa acolo te pierzi. Cel mai bine este sa nu te gandesti la nimic si sa actionezi in functie de moment. Sa te lasi purtata de val. App cu totii trecem prin asta la un moment dat in viata noastra dar odata ce ai trecut ti se va parea banala intrebarea asta,, Cum sa saruti? ". Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te lasi purtata de val. totul vine de la sine