| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Cateva sfaturi pentru prima data la o plaja de nudisti?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa te pui cat mai departe de oameni si sa stai pe burta, ca vei avea cu siguranta erectie.

| Celcestietot a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect, este important sa pastram distanta.

| LoveSleep a răspuns:

Nu te apleca după scoici.

| Hammurabi a răspuns:

... și fără prezervativ pus.

| Lukasssz a răspuns:

Sa nu te duci acolo laughing

| wildthing a răspuns:

Sa te duci dezbracat.

| FreddieM a răspuns:

N-ai nevoie de nici un sfat, amice. Te duci frumusel pe plaja, te dezbraci si te bucuri de razele soarelui.
Suntem pur si simplu oameni care iubim sentimentul de libertate pe care ti-l ofera aceasta modalitate de a intra in contact cu natura. Vei trai si vei vedea. Astept sa povestesti despre experienta traita. Sunt curios, unde mergi? Mallorca cumva? Acolo sunt multe plaje pentru nudisti. Fuerteventura,(cel mai fain, iti recomand plaja Cofete, 12 km de plaja necontaminata de prezenta umana, (chioscuri sau alte asezari) aproape virgina. SauTenerife? Ca timpul e perfect sa mergi acum pe insulele astea.
Cheers