| Georgemy2 a întrebat:

Salut, cum e prima data cand saruti o fata?

Răspuns Câştigător
| Mnumh a răspuns:

E frumos puppy dog eyes Fiind prima data o sa simti un fior rece laughing cel putin asa a fost la mine laughing dar o sa fie frumos. Trebuie doar sa stii cand sa o faci, dar conteaza si cu cine. Ca acum daca o faci la urmatoarea carte ii naspa laughing dar cu fata pe care o iubesti. e altceva :3 Funda?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Emotionant...

| neutrino a răspuns:

E fain, dar transpiri din cap pana-n piciore (si) de teama sa nu te faci de rusine! Acest sarut este unic si nu se va uita niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns:

Frumos...dar plin de emotii.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Vorbind ca intre campionii zilei ( valoarevaloarevaloare laughing ), depinde.
Eu, de exemplu, am nimerit primul sarut cu una care schimba iubitii ca pe ciorapi. Adica avea experienta la greu.
Si chiar se pricepea. In ciuda acestor fapte, iti pot spune ca a fost."meh" laughing Nimic special, sincer sa fiu. Nu iti imagina ca o sa ai un megaorgasm la primul tau sarut, dar eu as da mai multa atentie fetei decat pentru ce simt euwinking
Ah, si un mic sfat..Eu cand sarut pe gat sau mai bine, sunt sarutat pe gat, ala e orgasm tata

Succes

| drug41 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

O saruti pe gat cand e de facut ceva serios, nu in fata scoli gimnaziale.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru drug41):

Da, un sarut pe gat este ceva mult mai intim. Nu ar fi ok sa il faci de fata cu toata lumea. Cred ca inteleg ce vrei sa spui, dar un sarut pe gat nu inseamna ca o sa urmeze alte lucruri dup'aia.
*In completare pentru neutrino - Este ca prima experienta sexuala. Daca a fost cu o persoana super speciala, daca a fost foarte reusit, daca a semnificat un moment important in viata ta, il vei tine minte. Daca preferi sa il uiti, nu te gandi ca o sa ramai toata viata cu el.

| anonimguy3 a răspuns:

Cu multa saliva cum sa fie. Vezi sa nu dai limbi la primul sarut laughing)

| stark47 a răspuns:

Foarte ok, incerc si acum sa ancorez cat mai bine amintirea cu ziua respectva.
nu de multe ori mi se intampla sa fiu "beat" de fericire.aia a fost una din dati

| ShadoWCrist a răspuns:

Este fermecator laughing aproape ca ingheti tot si ti se taie rasuflarea...asa mi s-a intamplat prima data.winking

| AndreyBorona a răspuns:

Urat

| Andr33ya a răspuns:

Primul sarut este extraordinar.Imi aduc aminte cand m-am sarutat cu iubitul meu pentru prima data.A fost super.Te trec foarte multi fiori si e asa... A fost foarte lung, sincer nu m-as mai fi oprit.Te pup.Tu esti baiatul trebuie sa fi curajos. Funda?

| drug41 a răspuns:

Nasol, stiind ca nu ai pic de experienta!