| maiu a întrebat:

Cati ani ati avut la primul vostru sarut? Cum a fost? Cine ce povesteste momentul cel mai frumos si romantic primeste funda:X

Răspuns Câştigător
| keepa a răspuns:

Primul sarut adevarat pe care il pun la socoteala a fost acum 2 ani, aveam 14 jumate, el 18, ne cunoscusem de vreo 24 de ore...in autocar, in drum spre tabara din paltinis. a venit a2a zi la mine in camera, s-a asezat binemersi in pat si eu lg el si vorbeam,. si la un momentdat sa ridicat putin si m-a sarutat, apoi s-a pus la locul lui si eu m-am apropiat de el si i-am soptit la ureche "dc eu?"(dc ma alesese tocmai pe mine dintr-un autocar plin cu fete) si mia soptit la randul lui la ureche ca ii sunt draga si ma mai sarutat inca o data:X:X:Xnam sa uit niciodata.btw ink mai suntem impreuna:X

6 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Aveam 12 ani. A fost cu un baiat de care nu mai stiu nimic. S'a intamplat intr'un parc, in ploaie. Era seara si destul de intuneric. Eram doar noi 2. Fulgera si tuna groaznic. A fost de vis.

| Denisa a răspuns:

A fost la 16 ani, eram cu un tip super frumos in excursie. Era iarna si eram in papuci de casa cand...am avut chef sa ma duc afara din pensiune. I-am chemat pe toti cei din camera si nu au vrut sa vina afara. M-am uitat la el si l-am intrebat daca vrea sa vina afara cu mine. Mi-a raspuns sec: nu stiu. Poate. Am iesit afara dezamagita oarecum pentru ca mie imi placea de el si am sunat-o pe mama, cand numai ce vad ca apare el. Nu am stiu cum sa scap de mama ca vorbea incontinuu. In fine, am scapat si am mers cu el imbratisati si ne plimbam(imbratisati, adica el ma imbratisa pe la spate si ne plimbam, ma imbratisa pentru ca eram in maiou si imi era frig). Ne-am plimbat si cand am ajung in fata pensiunii ne-am sarutat si numai ce auzim ca toti colegii nostri erau pe balcon si ne aclamau si aplaudau. A fost ceva frumosbatting eyelashes

| maiu explică:

Hmm. mersi de impartasiri. Nu de mult mi l.am oferit sieu pe al meu. povestea mea nu este cine stie ce... dar sentimentul este grozav. jucam adevar si provocare cu pritena mea si prietenii lui bineinteles ca provocare m. a pus sa. l sarut intial nu am acceptat (bineinteles) dar de fel find competitiva am fost provocata deci am facut. o am fost destul de repede dar indeajuns sa-mi dau seama cum e!

| Karina_2903 a răspuns:

La 14 ani... in spatele scoli, era cu prietenul meu cel mai bun si dupa a fost ceva mai mult laughing. a fost romantic dar locu lasa de dorit laughing

| LoooVe <3 a răspuns:

A fost acum câteva săptămâni dar a fost minunat... Eu am 12 ani, și băiatul avea 19, deci era cineva cu experiență. Si încă suntem împreuna. A venit la mine, eram singuri. Si în timp ce priveam un film, m'a sărutat. A fost ceva de vis, și cred ca a fost cu băiatul bun, care nu cauta doar sex, care ma va aștepta, și în care pot avea încredere.

| misteril a răspuns:

La 10 ani a fost perfect povestestesc toti friend mei!